Мій перший рік. Часті питання. - Дитячий та сімейний фотограф Олена Поліщук
1669
page-template-default,page,page-id-1669,page-child,parent-pageid-462,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Мій перший рік. Часті питання.

Проект “Мій перший рік” довготривалий і містить в собі дуже багато деталей. Для зручності моїх клієнтів – я відповіла на найчастіші запитання, які виникали вже багато раз. Отже:

1) Де відбувається фотозйомка проекту? Усі фотосесії можуть бути проведені або вдома у клієнта, або в моїй студії. Окремо варто зазначити фотосесію вагітності – за умови хорошої погоди – вона може бути проведена на прогулянці (в саду, лісі, полі). Також частий варіант зйомки наступний  – фотосесія новонародженого вдома, а всі наступні в студії.

2) Чи необхідно додатково сплачувати за оренду студії? Ні, нічого додатково сплачувати не потрібно.

3) Ви фотографуєте лише дитину, батькам можна не фотографуватися? Кожна моя фотосесія це в першу чергу сімейна фотосесія. Я докладу усіх зусиль, щоб вмовити маму і тата – бути присутніми на фотографіях своїх дітей.

4) У нас це вже не перша дитина, чи зможете задіяти на фотосесії інших наших діток? На кожній з  фотосесій я відводжу окремий час для зйомки старших діток, завжди роблю спільні кадри з основним героєм проекту та батьками – і ніколи не залишаю їх без уваги.

5)  Як часто необхідно оплачувати проект? Оплата може  бути одноразова перед початком проекту, щомісячна чи щоквартальна

6) Чи може фотосесія бути конфіденційною? Фотозйомка на умовах конфіденційності можлива за умови підвищення ціни на 50%. В іншому випадку я залишаю за собою право публікувати результати проекту на своєму сайті, блозі, в моїх маркетингових матеріалах.